Prokuratura Okręgowa w Kielcach informuje na temat wczorajszych tragicznych wydarzeń - Kurier Ostrowiecki

Prokuratura Okręgowa w Kielcach informuje na temat wczorajszych tragicznych wydarzeń

Według oficjalnego stanowiska Prokuratury Okręgowej w Kielcach wszystko wskazuje na to, że doszło w dniu wczorajszym do zabójstwa 47-letniej kobiety i samobójstwa 48-letniego mężczyzny. Byli to małżonkowie.

Według śledczych, wszystko wskazuje na to, iż mężczyzna najpierw dokonał zabójstwa kobiety, a następnie targnął się na własne życie. Wczoraj (19 październik 2016 roku) w godzinach popołudniowych i wieczornych Policja wykonywała czynności na miejscu zdarzenia (oględziny).

Na jutro zaplanowane są sekcje na godziny popołudniowe, natomiast na wyniki sekcje trzeba będzie poczekać jeszcze kilka dni, jeśli nie trzeba będzie badać wycinków. Jeżeli natomiast trzeba będzie badać wycinki, ponieważ będzie to potrzebne do wydania opinii po sekcyjnej, oznacza to kilka tygodni oczekiwania. Czynności dowodowe są wykonywane cały czas. Mając na uwadze dobro śledztwa nie udzielamy w chwili obecnej bardziej  szczegółowych informacji – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach, Prokurator Daniel Prokopowicz.

Wstępne ustalenia Policji i Prokuratury mogą wskazywać, iż wyżej wymieniony mężczyzna najpierw dokonał na terenie budynku szkoły nauki jazdy zabójstwa swojej żony, a następnie udał się do miejsca swojego zamieszkania i tam popełnił samobójstwo przez powieszenie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Prokuratura Okręgowa w Kielcach informuje na temat wczorajszych tragicznych wydarzeń"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*