Świąteczny gość u dzieci w Brzóstowej - Kurier Ostrowiecki

Świąteczny gość u dzieci w Brzóstowej

10 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Brzóstowej odbyła się impreza mikołajkowa. Licznie przybyłe dzieci mogły skorzystać z poczęstunku,  chętnie brały udział w zabawach i konkursach, prowadzonych przez profesjonalną Panią animator. 

Uczestnicy otrzymywali upominki i słodycze w nagrodę za udział we wspólnej zabawie. Główną atrakcją oczywiście była wizyta  Świętego Mikołaja, który każdemu dziecku wręczył po dwie paczki: jedną od rodziców, drugą od radnego. To nie koniec niespodzianek: po pożegnaniu Mikołaja przyszedł czas na loterię fantową, w której wszystkie losy były wygrane. Fantami były  pluszaki. Wielką atrakcją i niespodzianką dla uczestników była choinka, jak się okazało, nietypowo przybrana. Zamiast bombek były breloki-maskotki, oczywiście na koniec imprezy przekazano i te ozdoby przybyłym dzieciom.
    Imprezę zorganizowano z inicjatywy Radnego Rady Miasta Ćmielowa Piotra Małka, który jednocześnie był głównym sponsorem. Inicjatywę Radnego wsparł finansowo Poseł R.P. Ziemi Świętokrzyskiej Piotr „Liroy” – Marzec wraz ze współpracownikami regionalnymi, Marcinem Molendą i Grzegorzem Zielińskim, który czynnie i z wielkim zaangażowaniem włączył się również w organizację imprezy.
    Organizatorzy dziękują wszystkim za przybycie i udział w tym świątecznym wydarzeniu. Składają też podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej imprezy. Szczególne podziękowania należą się sponsorom, którzy chcą pozostać anonimowi.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Świąteczny gość u dzieci w Brzóstowej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*