Dzielnicowi z ostrowieckiej komendy uratowali życie 55-latka. Nietrzeźwy mężczyzna wpadł do rzeki. - Kurier Ostrowiecki


Dzielnicowi z ostrowieckiej komendy uratowali życie 55-latka. Nietrzeźwy mężczyzna wpadł do rzeki.

Dwaj dzielnicowi z ostrowieckiej komendy uratowali życie 55 – latka. Nietrzeźwy mężczyzna przedwczoraj wpadł do rzeki i nie mógł się samodzielnie z niej wydostać. Funkcjonariusze natychmiast weszli do wody i pomogli mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego. Dzięki ich prawidłowej reakcji życiu 55 –latka już nie zagraża niebezpieczeństwo.

We wtorek będący w patrolu dzielnicowi sierż. sztab. Rafał Dobrowolski i st. sierż. Paweł Leśniak po godzinie 17 – stej dostali od dyżurnego jednostki polecenie pilnego udania się w rejon mostu na ulicy Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z relacji zgłaszającego do rzeki Szewnianka miał wpaść mężczyzna. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce i po chwili zgromadzeni tam  świadkowie wskazali im miejsce w rzece, gdzie leżała nietrzeźwa, częściowo zanurzona w wodzie osoba. Z uwagi na stromy brzeg funkcjonariusze nie mogli wydostać 55 –latka stojąc na jego skraju, dlatego też natychmiast weszli do wody by pomóc mężczyźnie. Będący na miejscu świadkowie pomagali policjantom ogrzać wychłodzonego do czasu przyjazdu na miejsce karetki pogotowia. Po kilku minutach mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala. Dzięki natychmiastowym działaniom policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim życiu 55 –latka już nie zagraża niebezpieczeństwo.      

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dzielnicowi z ostrowieckiej komendy uratowali życie 55-latka. Nietrzeźwy mężczyzna wpadł do rzeki."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*