Brzoza TV, Azergothil i Baniak Baniaka w Ostrowcu! - Kurier Ostrowiecki


Brzoza TV, Azergothil i Baniak Baniaka w Ostrowcu!

O tym, że YouTube to medium XXI wieku nie trzeba nikogo przekonywać. A twórców tego medium będzie można poznać już 20 stycznia 2017 roku podczas Passion Day.

Swoje prezentacje na wydarzeniu, którego głównym celem jest zachęcenie młodych ludzi do poświęcania się swoim pasjom, przedstawi m.in. trzech YouTuberów: Brzoza TV, Baniak Baniaka i Azergothil! Jak mówi Patryk Stępień, organizator wydarzenia, na Passion Day nie mogło ich zabraknąć! Są żywymi przykładami pasjonatów i to oni zachęcą młodych ludzi do brania spraw w swoje ręce.

Brzoza TV podczas jednego z pranków.

Brzoza TV – Ponad 7,5 miliona wyświetleń. Eksperymenty społeczne, pranki, sondy uliczne, wywiady – to właśnie takie filmiki można znaleźć na jego kanale. Jak sam pisze – kanał Brzoza TV to jego eden. Jak zaczął z Youtubem? Skąd taka pasja? O tym można będzie się dowiedzieć z jego wystąpienia podczas Passion Day.


Baniak Baniaka – rocznik 1983, czyli rówieśnik Drużyny A i komputera IBM PC. Miłośnik fantastyki w prawie każdym wymiarze, twórca filmowy-amator, pedagog, animator społeczny. Pomysłodawca i główny koordynator Konwentu Brwikon. Człowiek na tyle nierozsądny, by publikować swoje filmiki w Internecie.

Na kanale Azergothila można znaleźć m.in. creepypasty – czyli krótkie historie, które mają na celu przestraszyć czytelnika. Mimo, że creepypasty zazwyczaj nie są oparte na faktach, to są często opisywane w sposób bardzo realistyczny, by zwiększyć uczucie strachu. Passion Day odbędzie się już 20 stycznia 2017 roku w Kinie „Etiuda”, a w wydarzenie zaangażowało się już ponad 300 osób ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszego miasta. Nic dziwnego. Wydarzenie jest warte uwagi! Organizatorem jest Patryk Stępień, przy wsparciu Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Św.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Brzoza TV, Azergothil i Baniak Baniaka w Ostrowcu!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*