Z regionu: Kominiarka, pistolet i skradziony tablet... - Kurier Ostrowiecki


Z regionu: Kominiarka, pistolet i skradziony tablet…

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I w Kielcach, zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu radomskiego. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież tabletu wartego 1500 złotych w jednym ze sklepów. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w jednym z kieleckich sklepów. Wtedy to 24-latek po wejściu do sklepu udał się w rejon gdzie znajdował się sprzęt elektroniczny. Sięgnął po jedno z pudełek w którym znajdował się zapakowany tablet, usunął elektroniczne zabezpieczenie i postanowił natychmiast opuścić sklep. Jednak przy wyjściu został ujęty przez pracownika ochrony.

Na miejsce zostali wezwani policjanci którzy ustalili, że 24-letni amator elektroniki przyjechał dostawczym mercedesem zaparkowanym obok sklepu. W trakcie czynności z zatrzymanym funkcjonariusze ujawnili w pojeździe dwie kominiarki oraz pistolet gazowy i pęk kluczy do różnego rodzaju zamków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci ustalają czy ujawnione w pojeździe przedmioty nie posłużyły 24-latkowi do popełniania czynów zabronionych. Za kradzież tabletu o wartości 1500 złotych mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Foto: Świętokrzyska Policja

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Z regionu: Kominiarka, pistolet i skradziony tablet…"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*