Narkotykowe zatrzymanie. Kielecka Policja zatrzymała ostrowczanina - Kurier OstrowieckiNarkotykowe zatrzymanie. Kielecka Policja zatrzymała ostrowczanina

Foto ilustracyjne

We wtorek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego zatrzymali 35-latka. Ostrowczanin podejrzewany jest o uprawę hodowli konopi innych niż włókniste. Teraz może grozić mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

We wtorek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego 35-latka. Z ustaleń kieleckich stróżów prawa wynikało, iż mężczyzna może trudnić się narkotykowym procederem. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 35-letniego mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli 26 sztuk krzewów konopi innych niż włókniste w rożnych fazach wzrostu. Ujawnione rośliny zabezpieczono do dalszych badań laboratoryjnych. Natomiast ich właściciel trafił do policyjnej celi. W środę ostrowieccy śledczy przedstawili mu zarzuty uprawy nielegalnych roślin za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Narkotykowe zatrzymanie. Kielecka Policja zatrzymała ostrowczanina"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*