Dokonali kradzieży pieniędzy na myjni samochodowej. Sprawcy zatrzymani przez Policję - Kurier Ostrowiecki


Dokonali kradzieży pieniędzy na myjni samochodowej. Sprawcy zatrzymani przez Policję

Ostrowieccy policjanci zatrzymali w poniedziałek 21 i 24 – latka podejrzewanych o włamanie do kasetki z pieniędzmi na terenie myjni samochodowej. Mężczyźni skradli pieniądze w kwocie około 400 złotych. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek rano ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do kasetki z pieniędzmi na myjni samochodowej przy stacji paliw w jednej z miejscowości na terenie gminy Waśniów. Jak wynikało z zawiadomienia złożonego przez pracownicę stacji, około północy w niedzielę dwaj młodzi mężczyźni dostali się do kasetki, skąd zabrali pieniądze w kwocie około 400 złotych, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy już po kilku godzinach od zgłoszenia ustalili, że sprawcami przestępstwa są dwaj mieszkańcy powiatu starachowickiego. Wieczorem 21 i 24- latek zostali zatrzymani w miejscach zamieszkania. Po nocy spędzonej w policyjnej celi śledczy przedstawili im zarzuty. Właściciel myjni wycenił straty na kwotę około 400 złotych.

Za kradzież z włamaniem grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dokonali kradzieży pieniędzy na myjni samochodowej. Sprawcy zatrzymani przez Policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*