Mieszkańcy Ludwikowa nie doczekają się odbudowy Biedronki. Perspektyw na rozbiórkę budynku też nie ma - Kurier Ostrowiecki


Mieszkańcy Ludwikowa nie doczekają się odbudowy Biedronki. Perspektyw na rozbiórkę budynku też nie ma

Redakcja portalu „Kurier Ostrowiecki” otrzymała w ostatnim czasie kilka wiadomości od mieszkańców osiedla Ludwików, aby sprawdzić czy właściciel sieci sklepów Biedronka zdecyduje się odbudować sklep na ulicy Sandomierskiej. Przypomnijmy 14 lipca 2016 roku doszło do tragicznego w skutkach pożaru przy ulicy Sandomierskiej.

Skontaktowaliśmy się z Biurem Prasowym firmy Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka, aby zapytać czy zarząd sieci sklepów Biedronka podjął już decyzje o ewentualnej odbudowie sklepu w tej lokalizacji. Zadaliśmy także pytanie na temat planowanego terminu rozbiórki pozostałości po budynku, który uległ spaleniu. 

– Na obecnym etapie nie udzielamy informacji odnośnie tej lokalizacji – informuje zarząd firmy  Jeronimo Martins Polska S.A.

Oznacza to, że właściciel sieci sklepów Biedronka odcina się całkowicie od sprawy i nie planuje odbudowy sklepu w tej lokalizacji. Nie wiadomo także kiedy obiekt zostanie poddany rozbiórce. 

Foto: (archiwum)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Mieszkańcy Ludwikowa nie doczekają się odbudowy Biedronki. Perspektyw na rozbiórkę budynku też nie ma"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*