Biedronka "oszalała". Klienci się na to rzucą. Mega promocje przed sylwestrem - Kurier OstrowieckiBiedronka „oszalała”. Klienci się na to rzucą. Mega promocje przed sylwestrem

Foto: z Wikipedii (na wolnej licencji)

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Biedronka od poniedziałku startuje z nowymi promocjami dla swoich klientów. Do sylwestra będziemy mogli kupić wiele produktów – niektóre nawet za 1 zł. W ramach promocji, które przygotował dla nas portugalski market m.in. przeceny o 50% i pizza za 1 zł. Więcej poniżej! Doceniasz moją pracę? Zatrzymaj się chociaż na chwilę i zobacz proszę reklamy.

Pierwsza promocja jaką teraz Państwu zaprezentuję to łososie firmy Marinero. Drugie opakowanie kupimy 50% taniej. Aby skorzystać z promocji konieczne jest posiadanie aktywnej karty Moja Biedronka, która musi zostać użyta podczas transakcji. W ramach promocji drugie opakowanie 50% taniej dostaniemy także burgera z łososia, łososia wędzonego, czy łososia w plastrach.

Dla miłośników pizzy popularna „Biedra” przygotowała odlotową promocję. Drugie opakowanie pizzy Giuseppe oraz Donatello możemy kupić za 1 zł. Warunek – jak wyżej – aktywna karta Moja Biedronka, którą podamy podczas transakcji.

Inne promocje: ser mozzarella firmy Sottile Gusto (125 g) kupimy 1,25 zł za sztukę przy zakupie trzech sztuk. Standardowa cena za sztukę to 2,49 zł.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Biedronka „oszalała”. Klienci się na to rzucą. Mega promocje przed sylwestrem"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*