Kryminalni zatrzymali 23-latka. Posiadał ponad 27 gramów suszu roślinnego - Kurier Ostrowiecki


Kryminalni zatrzymali 23-latka. Posiadał ponad 27 gramów suszu roślinnego

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 23 –letniego mieszkańca gminy Bodzechów, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna posiadał w swoim mieszkaniu ponad 27 gramów suszu roślinnego, który wstępnie został zidentyfikowany jako marihuana. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim od pewnego czasu podejrzewali, że 23 – letni mieszkaniec  jednej z miejscowości w gminie Bodzechów może posiadać środki odurzające. W czwartek funkcjonariusze postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. Podczas przeszukania  miejsca zamieszkania 23 –latka, policjanci ujawnili susz roślinny wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana o łącznej wadze ponad 27 gramów oraz młynek do jego rozdrabniania. Niedozwolone środki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Może mu grozić za ten czyn do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kryminalni zatrzymali 23-latka. Posiadał ponad 27 gramów suszu roślinnego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*