Dramatyczny przebieg miała nocna interwencja patrolu Straży Miejskiej. 40-letniemu mężczyznie nie udało się uratować życia - Kurier Ostrowiecki


Dramatyczny przebieg miała nocna interwencja patrolu Straży Miejskiej. 40-letniemu mężczyznie nie udało się uratować życia

Dramatyczny przebieg miała sobotnia nocna interwencja patrolu Straży Miejskiej na osiedlu Ogrody. Około godz. 4:00 nad ranem inspektor dyżurny odebrał zgłoszenie, że na terenie parku osiedlowego, przy placu zabaw na trawniku leży mężczyzna.

Przybyły na miejsce patrol interwencyjny szybko zlokalizował miejsce, gdzie leżał 40-letni mężczyzna. Z relacji jednego ze świadków wynikało, że mężczyzna ten kilka minut wcześniej siedział na ławce przy stoliku i w pewnej chwili bezwładnie osunął się na ziemię. Po sprawdzeniu funkcji życiowych okazało się, że u mężczyzny nie wyczuwalne jest tętno i brak jest oddechu. Podjęte natychmiast czynności resuscytacyjne, które prowadzone były przez Strażników Miejskich do chwili przybycia załogi Pogotowia Ratunkowego nie przywróciły mężczyźnie życia. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny bez określenia przyczyny. Do czasu przybycia Policji, zabezpieczono miejsce zdarzenia i ustalono świadków.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dramatyczny przebieg miała nocna interwencja patrolu Straży Miejskiej. 40-letniemu mężczyznie nie udało się uratować życia"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*