Drogówka zatrzymała nietrzeźwego z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

3 promile alkoholu w organizmie miał 42 – latek, zatrzymany w miniony piątek przez ostrowieckich policjantów za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo w trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W miniony piątek przed godziną 13 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał od mieszkanki miasta zgłoszenie, że na parking przy jednym z marketów w mieście podjechał samochód osobowy marki Volkswagen, którego kierujący najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem alkoholu. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego, którzy szybko zweryfikowali przekazaną przez kobietę informację. Okazało się, że kierującym był 42-letni mieszkaniec powiatu ostrowieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że faktycznie był nietrzeźwy, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci dodatkowo ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz 42 – latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Drogówka zatrzymała nietrzeźwego z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*