Zatrzymany ostrowczanin poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Przybył pijany na miejsce kolizji, aby pomóc koledze

2 lata „odsiadki” czekają 26-letniego ostrowiczanina, który na miejsce policyjnej interwencji przyszedł udzielić pomocy swojemu koledze. Stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzili czynności w związku z kolizją, sprawcą której był nietrzeźwy 46-latek.

Ostrowieccy mundurowi otrzymali w czwartek (9 maja br.) zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej na jednej z ulic miasta. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 46-latek kierujący samochodem osobowym marki Seat na skrzyżowaniu zamierzał skręcić w prawo, jednak stracił panowanie nad pojazdem. Efektem nieudanego manewru było czołowe zderzenie z osobowym Oplem. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że kierujący Seatem wyglądał na nietrzeźwego. Stróże prawa potwierdzili ich przypuszczenia, badanie alkomatem wykazało, że 46-latek miał blisko 3 promile alkoholu w swoim organizmie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. W usunięciu uszkodzonego Seta sprawcy miał pomóc jego znajomy. Przebyły na miejsce 26-latek został wylegitymowany przez mundurowych, okazało się jednak, że nie będzie w stanie udzielić pomocy koledze. Był bowiem poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności, w związku z narkotykowym procederem, którego dopuścił się w przeszłości. Zatrzymany ostrowczanin już wkrótce trafi do aresztu, a jego kolega za swoje drogowe przewinienia pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymany ostrowczanin poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Przybył pijany na miejsce kolizji, aby pomóc koledze"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*