Przyjęcie pod namiotem – jak je zorganizować?

fot. materiały prasowe

Pragniesz urządzić niezapomniane przyjęcie dla swoich bliskich? A może organizujesz firmowy event, który ma się odbyć na świeżym powietrzu? Lub też zaczynasz budować firmę, która będzie zajmowała się organizacją przyjęć i wesel? W każdym z tych przypadków na pewno bardzo przyda ci się namiot bankietowy.

Techniczne wymagania względem namiotu bankietowego

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę z tego, że konstrukcja, pod którą będą przebywać ludzie, musi być odpowiednio zbudowana, by gwarantowała im bezpieczeństwo. Dlatego decydując się na zakup namiotu bankietowego, musisz upewnić się, iż jego stelaż wykonany jest z mocnego materiału, który nie ugnie się pod naporem wiatru. Również materiał dachu i ścian powinien być odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne czy działanie słońca, nieprzemakalny, a także z trwałym, ładnym kolorem. W końcu nikt z gości nie będzie chciał spędzić czasu pod namiotem, jeśli będzie wyglądał nieestetycznie albo wyblaknie.

Warunki te spełniają produkty marki Inventini, czołowego polskiego producenta użytkowych sprzętów reklamowych. Specjalizuje się on w tworzeniu produktów, które będą służyły przez długie lata, dlatego wykonywane są z ogromną dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły.

Konstrukcje wykonywane są z mocnego aluminium, a dach i ściany wykonywane z odpornego na zniszczenia i pogodę poliestru. Bezpieczne kliki oraz system łatwego montażu zapewniają, że nawet przenoszenie namiotu z miejsca na miejsce i jego wielokrotne składanie nie zniszczy struktury. Jednocześnie jest ono łatwe, dzięki czemu namiot bankietowy za każdym razem powstanie tak samo szybko.

Korzyści z posiadania namiotu bankietowego

Dysponując namiotem bankietowym, nie będziesz musiał obawiać się o wpływ pogody na twoje przyjęcie. Podczas panujących w południe upałów materiał zapewni gościom niezbędny cień, w którym będą mogli odpocząć i spokojnie skosztować przygotowanych potraw. Z kolei w przypadku deszczu i wiatru zostaną oni odpowiednio osłonięci przed tymi niesprzyjającymi siłami natury, co zagwarantuje im spokój i możliwość kontynuowania bankietu.

Namiot pozwala również na aranżację przestrzeni w ciekawy, nietuzinkowy sposób. Może zostać ozdobiony i podświetlony, dzięki czemu stanie się eleganckim, a jednocześnie klimatycznym miejscem na przykład w trakcie wesela. Jego estetyczny wygląd, odcinający się od naturalnej zieleni albo łagodnie w nią wkomponowany, może dodać uroku całemu ogrodowi.

Jednocześnie namiot wyznacza pewną strefę, umowną granicę pomiędzy miejscem, w którym spożywa się posiłki, siedzi i odpoczywa, a miejscem, w którym dzieci mogą biegać pomiędzy drzewami, a dorośli przechadzać się i cieszyć oczy zielenią oraz kwiatami.

Ostatnią możliwością jest wykorzystanie namiotu jako nośnika subtelnej reklamy, co sprawdza się zwłaszcza podczas spotkań firmowych. Umieszczony na nim nadruk z nazwą i logo firmy z pewnością zapadnie w pamięć gościom, co może zaowocować zwiększeniem liczby partnerów biznesowych lub klientów. To chyba wystarczające powody, by w niego zainwestować?

2 Kommentarer på "Przyjęcie pod namiotem – jak je zorganizować?"

  1. Organizowałem pod namiotem integrację dla swojego zespołu. Nawiązałem współpracę z amer event i oni się wszystkim zajęli. Atrakcje, jedzenie. Największą popularnością cieszył się escape room i mechaniczny byk.

  2. Pod Warszawą organizowaliśmy w firmie wlaśnie taki event na świeżym powietrzu, w celu rozmów z inwestorami. Skorzystalismy z Catering Blue, którzy zajęli się przygotowaniem jedzenia i obsługą. Spotkanie się udało, o wiele lepiej niż zwykłe spotkanie w budynku.

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*