Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Zatrzymany za kradzież w sklepie. 34-latek konsumował produkty na terenie sklepu

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 34 – latka podejrzanego o kradzież różnego rodzaju artykułów w jednym z marketów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Sprawca został ujęty kiedy ze skradzionym plecakiem pełnym zabranych ze sklepowej półki towarów próbował opuścić market. Wartość strat wyceniono na kwotę ponad 550 złotych. Za kradzież grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przedwczoraj po godzinie 15.00 ostrowieccy policjanci udali się na interwencję do jednego z marketów znajdującego się w naszym mieście. Jak wynikało z przekazanych informacji na terenie sklepu znajdował się mężczyzna, który zdejmował z półek alkohol i artykuły spożywcze po czym je spożywał. Opakowania po skonsumowanych produktach odkładał na swoje miejsce. Kolejno miał wziąć z wystawy sklepowej plecak i powkładać do niego różnego rodzaju artykuły. W momencie kiedy mężczyzna próbował opuścić sklep nie płacąc za skradzione mienie został ujęty przez pracowników ochrony i przekazany w ręce mundurowych. Sprawcą ujętym na gorącym uczynku okazał się 34 – letni ostrowczanin. Skradzione towary wyceniono na kwotę ponad 550 złotych. Mężczyzna został zatrzymany przez stróżów prawa i osadzony w policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymany za kradzież w sklepie. 34-latek konsumował produkty na terenie sklepu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*