Ośrodek szkolenia Primo i Optima


Ostrowieccy kryminalni przejęli dużą ilość narkotyków

Foto: KPP Ostrowiec

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 29 –latka, który posiadał blisko 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 1 kilogram marihuany oraz 17 krzewów konopi innych niż włókniste. Stróże prawa po raz kolejny nie dopuścili, aby narkotyki trafiły na czarny rynek. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zadecydował, że 29-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Więcej poniżej

W minioną środę tj. 15 września, kilka minut po godzinie 19.00 na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego kryminalni z miejscowej jednostki wylegitymowali 29 -latka. Stróże prawa mieli podejrzenia, że mężczyzna może mieć powiązania z narkotykową działalnością. Jego nerwowe zachowanie dodatkowo utwierdziło policjantów w przekonaniu, że ma on coś do ukrycia. Po chwili okazało się, że funkcjonariusze mieli racje. Albowiem ostrowczanin posiadał przy sobie zawiniątko foliowe z zwartością białego proszku. Wstępne badania wykazały, że była to amfetamina o wadze ponad 5 gramów. 29 –latek tego samego wieczoru trafił do policyjnej celi. W czwartek w trakcie prowadzonych przeszukań na działce należącej do zatrzymanego stróże prawa ujawnili prawie 1,5 kilograma białego proszku i ponad 1 kilogram suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowane jako marihuana i amfetamina. Dodatkowo śledczy ustalili, że 29-latek trudnił się uprawą konopi innych niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli na terenie jego posesji 17 nielegalnych roślin oraz ustalili, że pobierał on nielegalnie energię elektryczną. Więcej poniżej!

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29 -latkowi zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i kradzieży energii elektrycznej. Dzisiaj prokurator na wniosek ostrowieckich śledczych wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec zatrzymanego. Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim przychylił się do niego w całości.


Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy kryminalni przejęli dużą ilość narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*