Ośrodek szkolenia Primo i Optima


Zderzenie trzech samochodów osobowych w Kielcach na ulicy Krakowskiej [Foto]

Foto: Archiwum JRG Nr 3 KM PSP w Kielcach

We wtorek 14 września 2021 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Więcej poniżej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wypadku brały udział łącznie 4 osoby. Działania straży pożarnej w pierwszej fazie akcji, po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia polegały na wykonaniu dostępu umożliwiającego wydobycie kierującego pojazdem marki Renault Master. W asyście Pogotowia Ratunkowego wydobyto mężczyznę, który po przebadaniu został przewieziony do szpitala. Po zakończeniu czynności przez techników policyjnych pojazdy przeciągnięto na pobocze, udrażniając ruch w obu kierunkach. Pozostałości powypadkowe usunięto z jezdni na pobocze. Pojazdy odholowane zostały na parking policyjny – informuje mł. kpt. Daniel Czerwik, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

W działaniach ratowniczych udział brały 4 zastępy Straży Pożarnej, oraz Policja i Pogotowie Ratunkowe.


Foto: Archiwum JRG Nr 3 KM PSP w Kielcach

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zderzenie trzech samochodów osobowych w Kielcach na ulicy Krakowskiej [Foto]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*