Skuteczne śledztwo mundurowych z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy - Kurier Ostrowiecki

Skuteczne śledztwo mundurowych z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy

Foto: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Mundurowi z wydziału kryminalnego ostrowieckiej jednostki policji zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości poszukiwani jeszcze dzisiaj trafią do zakładów penitencjarnych, gdzie odpokutują swoje winy. Więcej poniżej!

Dzisiaj rano w ręce ostrowieckich kryminalnych „wpadło” dwóch poszukiwanych. Jako pierwszy, kwadrans po godzinie 7.00, został zatrzymany 36-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Z wolnością pożegnał się na okres 6 miesięcy. Niespełna pół godziny później stróże prawa zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 22-latka, który trafił do więziennej celi na okres 26 dni. Był on również poszukiwany przez miejscowy sąd za kradzież. Poszukiwani jeszcze dzisiaj trafią do zakładów karnych.

Foto: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Skuteczne śledztwo mundurowych z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*