Skuteczne śledztwo ostrowieckich policjantów. Sprawca kradzieży roweru zatrzymany - Kurier Ostrowiecki

Skuteczne śledztwo ostrowieckich policjantów. Sprawca kradzieży roweru zatrzymany

Foto: KPP Ostrowiec

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 19-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież roweru o wartości 700 złotych. Wczoraj w toku podjętych czynności policjanci odzyskali skradziony rower. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Na początku października do ostrowieckiej komendy wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży roweru. Z relacji zgłaszającej wynikało, że do zdarzenia doszło na jednej z klatek schodowych bloku na oś. Słonecznym. Wartość start pokrzywdzona oszacowała na kwotę 700 złotych. Sprawą od razu zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Pod koniec zeszłego tygodnia stróże prawa ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa, którym okazał się 19-letni ostrowczanin. Śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży roweru, do której się przyznał. Dodatkowo wczoraj, w trakcie prowadzonych w sprawie czynności funkcjonariusze odzyskali i zabezpieczyli skradziony rower.

Teraz za kradzież roweru 19-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Skuteczne śledztwo ostrowieckich policjantów. Sprawca kradzieży roweru zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*