Nielegalny tytoń i papierosy w rękach ostrowieckich policjantów - Kurier OstrowieckiNielegalny tytoń i papierosy w rękach ostrowieckich policjantów

Foto: KPP Ostrowiec

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy zatrzymali 61-latkę, która posiadała 551 paczek papierosów oraz 3 kilogramy tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Teraz mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem. Więcej poniżej!

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy od jakiegoś czasu podejrzewali, że 61 – letnia mieszkanka miasta trudni się handlem wyrobami tytoniowymi bez polskich znaków akcyzy. W miniony piątek stróże prawa postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. W trakcie czynności okazało się, że funkcjonariusze się nie mylili. Na jednej z ulic Ostrowca została zatrzymana 61-latki, która w swoim pojeździe posiadała 551 paczek różnego rodzaju papierosów oraz 3 kilogramy krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Znaleziony asortyment został zabezpieczony przez policjantów do dalszego postępowania. Wstępne obliczenia wskazują, że Skarb Państwa mógł zostać narażony na uszczuplenie na kwotę 15000 złotych.

Za przestępstwo skarbowe 61-latce grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nielegalny tytoń i papierosy w rękach ostrowieckich policjantów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*