Wypadek z udziałem 2 samochodów w Starachowicach na ul. Iłżeckiej [Foto] - Kurier Ostrowiecki

Wypadek z udziałem 2 samochodów w Starachowicach na ul. Iłżeckiej [Foto]

Foto: PSP Starachowice

W niedzielę 19 grudnia 2021 do starachowickich strażaków wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych Audi A3 i VW Fox, w których łącznie podróżowało dziewięć osób. Więcej poniżej!

W pojeździe Audi A3 podróżowało pięć osób natomiast w VW Fox czterech mężczyzn. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy przed przyjazdem straży pożarnej i znajdowali się pod opieką będącego na miejscu zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Samochody w wyniku zdarzenia zablokowały oba pasy ruchu. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach – informuje asp. Adrian Cieślik, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach.

Lekarz ZRM po przebadaniu wszystkich uczestników zdarzenia podjął decyzję o zabraniu dwóch mężczyzn  do Szpitala Powiatowego w Skarżysku Kamiennej i Ostrowcu Św. celem wykonania dalszych badań. Pozostali podróżni po przebadaniu pozostali na miejscu zdarzenia.

Po dokonaniu oględzin miejsca zdarzenia przez Grupę Operacyjną Policji dokonano sorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu Compakt.

Przez cały czas trwania działań ruch w miejscu zdarzenia został całkowicie zablokowany, a objazdy zostały wyznaczone przez Policję.

Foto: PSP Starachowice (asp. Adrian Cieślik)

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wypadek z udziałem 2 samochodów w Starachowicach na ul. Iłżeckiej [Foto]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*