Niebezpieczne zderzenie na ul. Bałtowskiej w Ostrowcu Św. - Kurier OstrowieckiNiebezpieczne zderzenie na ul. Bałtowskiej w Ostrowcu Św.

Foto: PSP Ostrowiec

We wtorek 28 grudnia 2021 r.  w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Nissan Note z samochodem ciężarowym marki SCANIA na ul. Bałtowskiej w Ostrowcu Św. W wyniku zdarzenia 1 osoba została ranna i przetransportowana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Osoba ta była przytomna. Więcej poniżej!

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia karetki pogotowia, odłączeniu klem akumulatora w uszkodzonym aucie osobowym oraz likwidacji  wyciekłych na jezdnię płynów eksploatacyjnych. Dalsze czynności prowadziła Policja. Na tym działania zakończono. W zdarzeniu udział brało 3 samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym 13 strażaków. Akcja ratownicza trwała ponad 2 godziny – relacjonuje st. kpt. Sebastian Klaus, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Niebezpieczne zderzenie na ul. Bałtowskiej w Ostrowcu Św."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*