28-latek zatrzymany przez Policję. Odpowie za spowodowanie uszkodzeń samochodu - Kurier Ostrowiecki

28-latek zatrzymany przez Policję. Odpowie za spowodowanie uszkodzeń samochodu

Foto ilustracyjne

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 28-latka. Mężczyzna podejrzewany jest o uszkodzenie zaparkowanego samochodu na ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę 1500 złotych. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Wczoraj kilka minut po godzinie 17 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał kopać w zaparkowany samochód. Działo się to przed jednym z bloków na ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Po chwili stróże prawa zatrzymali sprawcę tego zdarzenia. Wandalem okazał się 28-letni ostrowczanin. Jak ustalili mundurowi mężczyzna w samochodzie marki Mazda dokonał wgniecenia pokrywy bagażnika oraz  urwał w nim lusterko. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę 1500 złotych. 28-latek trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy on zarzut uszkodzenia mienia. Za to  przestępstw grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "28-latek zatrzymany przez Policję. Odpowie za spowodowanie uszkodzeń samochodu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*