Miał dość ukrywania się przed policją i sam zgłosił się na komendę - Kurier OstrowieckiMiał dość ukrywania się przed policją i sam zgłosił się na komendę

Foto ilustracyjne

W niedzielę 23 kwietnia do ostrowieckiej komendy zgłosił się 27-latek twierdząc, że jest poszukiwany. Mężczyzna powiedział, że ma już dość ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mieszkaniec Lublina poszukiwany był na podstawie dwóch listów gończych i jednego zarządzenia. W więziennej celi ma do odpokutowania karę 1 roku i 11 miesięcy pozbawienia wolności za dokonane przestępstwa przeciwko mieniu. Więcej poniżej!

W niedzielę 24 kwietnia do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zgłosił się 27-latek. Mężczyzna oświadczył oficerowi dyżurnemu, że ma już dość ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości.  Funkcjonariusze wylegitymowali niecodziennego interesanta i sprawdzili go w policyjnej bazie danych, a następnie zatrzymali. Okazało się, że 27-letni mieszkaniec Lublina poszukiwany był na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Radzyń Podlaski i Sąd Rejonowy Lublin- Zachód, a także na podstawie zarządzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową Lublin Północ. Mężczyzna za dokonaną kradzież oraz kradzież z włamaniem musi odpokutować karę 1 roku i 11 miesięcy pozbawienia wolności. 27-latek trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie zasłużoną karę. 

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Miał dość ukrywania się przed policją i sam zgłosił się na komendę"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*