Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku w miejscowości Boksycka - Kurier OstrowieckiNowe fakty w sprawie tragicznego wypadku w miejscowości Boksycka

Foto: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

O dzisiejszej tragedii pisaliśmy tutaj. Teraz już wiemy, że Fiatem Punto jechała jedna rodzina. Pojazdem podróżowała o jedna osoba za dużo. Pięć osób było ze sobą spokrewnionych, jedna to osoba towarzysząca. Ofiary to 4 mieszkańców powiatu ostrowieckiego i jedna osoba z powiatu opatowskiego. Więcej poniżej!

39-letniemu kierowcy Mercedesa, który prawdopodobnie jest winny spowodowania tego tragicznego wypadku, pobrano krew w celu zbadania na obecność alkoholu oraz narkotyków. 15-letni chłopiec, pasażer fiata, został przetransportowany do Łodzi Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Na ten moment nie wiemy jaki jest jego stan zdrowia. W głównym wydaniu „Wydarzeń” Polsatu pojawiła się krótka wypowiedź świadka wypadku, która wskazuje, że kierujący mercedesem mógł być pod wpływem alkoholu – świadczy o tym jego zachowanie zaraz po wypadku. Droga Krajowa nr 9 była zablokowana do późnego popołudnia.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku w miejscowości Boksycka"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*