Policja poszukuje zaginionego 65 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego - Kurier Ostrowiecki


Policja poszukuje zaginionego 65 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego

Foto: KPP Ostrowiec

Policja poszukuje zaginionego 65 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Arkadiusza Cesarskiego. Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 30 maja 2023 roku. Tego dnia w godzinach porannych wyszedł z Domu Pomocy Społecznej, gdzie zamieszkuje i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał z nikim kontaktu. Więcej poniżej!

Rysopis zaginionego : wzrost 172 cm, krępa sylwetka ciała, włosy krótkie- siwe, nos średni, uszy średnie odstające. Mężczyzna posiada widoczne ubytki w uzębieniu. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w koszulę w kratkę z krótkim rękawem w kolorze czarno – białym z niebieskimi kwadratami, buty sportowe w kolorze ciemnym, spodnie jeansowe w kolorze ciemnym. Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Arkadiusza Cesarskiego bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05, 47 804 23 82 lub przekazanie informacji pod numer alarmowym 112.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policja poszukuje zaginionego 65 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*