Tragedia podczas prac polowych - Kurier Ostrowiecki


Tragedia podczas prac polowych

Foto: OSP Ożarów

W sobotę w miejscowości Wesołówka w powiecie ostrowieckim tragicznie zginął 77-letni mężczyzna. Więcej poniżej!

Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń 77-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus w godzinach popołudniowych wykonywał prace na polu (kosił trawę). Po godzinie 21 zaniepokojeni członkowie rodziny poprosili znajomych, aby podjechali tam i zobaczyli co się stało. Na miejscu zastali 77-letniego mężczyznę bez oznak życia – informuje st. sierż. Monika Żurek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. Więcej poniżeJ!

Osoby, które przybyły na miejsce zdarzenia powiadomiły służby w celu wezwania pomocy. Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Więcej poniżej!

– Nie wykluczamy, że mężczyzna spadł z ciągnika. Ciągnik miał urwane przednie koło. Na ten moment to są przypuszczenia – dodaje st. sierż. Monika Żurek. Więcej poniżej!

Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Mężczyzna zginął tragicznie, najprawdopodobniej po najechaniu na nierówność spadł z ciągnika i został nim przygnieciony.

Foto: OSP Ożarów

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Tragedia podczas prac polowych"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*