• Strona Główna
  • Policja
  • Straż Pożarna
  • Wiadomości lokalne
  • Porady
  • Przegląd wydarzeń
  • Kontakt
Popularne w serwisie Kurier Ostrowiecki:
CELSA Huta Ostrowiec szuka pracowników. Giełda pracy już 16 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim
CELSA Huta Ostrowiec szuka pracowników. Giełda pracy już 16 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zdrowie, ekologia i lokalna wspólnota w jednym miejscu. W niedzielę piknik w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zdrowie, ekologia i lokalna wspólnota w jednym miejscu. W niedzielę piknik w Ostrowcu Świętokrzyskim
Prezydent Artur Łakomiec z wotum zaufania i absolutorium. "To zobowiązanie do dalszej pracy"
Prezydent Artur Łakomiec z wotum zaufania i absolutorium. "To zobowiązanie do dalszej pracy"
Groźny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z oplem
Groźny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z oplem
Sto lat od tragedii, która wstrząsnęła Ostrowcem. Miasto oddało hołd poległym hutnikom
Sto lat od tragedii, która wstrząsnęła Ostrowcem. Miasto oddało hołd poległym hutnikom
Policjanci jechali z konwojem, gdy zobaczyli BMW w rowie. Natychmiast ruszyli z pomocą
Policjanci jechali z konwojem, gdy zobaczyli BMW w rowie. Natychmiast ruszyli z pomocą
  • Strona Główna
  • Policja
  • Straż Pożarna
  • Wiadomości lokalne
  • Porady
  • Przegląd wydarzeń

węgiel

Ukradli tonę węgla

Ukradli tonę węgla

Zdarzenie miało miejsce w gminie Kunów.
Konrad Koneczny Konrad Koneczny
6 kwietnia 2017, 15:54
46-latek zatrzymany za kradzież 29 ton węgla

46-latek zatrzymany za kradzież 29 ton węgla

W poniedziałek ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni przez właściciela firmy transportowej o kradzieży 29 ton węgla o wartości 14 500 złotych. Jak wynikało z zawiadomienia, jeden z pracowników firmy miał zrealizować zlecenie przewozu 8 ładunków z węglem, z rampy w Ostrowcu Świętokrzyskim, na teren firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją energii cieplnej. Podczas rozliczenia okazało się, że wśród dostarczonego opału brakuje 29 ton, co było odpowiednikiem jednego transportu. Ustalenia policjantów i pokrzywdzonego jednoznacznie prowadziły do pracownika firmy transportowej, który odpowiedzialny był za wykonanie tego zlecenia. Wczoraj po południu na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego funkcjonariusze zatrzymali 46 – latka. Jak ustalono, mężczyzna zamiast zawieźć we wskazane miejsce ostatni załadunek, pojechał z nim do jednej z miejscowości na terenie powiatu skarżyskiego. Tam całe 29 ton węgla sprzedał swojemu znajomemu za kwotę 9 600 złotych. Podczas zatrzymania, 46 – latek miał przy sobie całą kwotę, którą dostał za węgiel. Policjanci zabezpieczyli pieniądze. Dzisiaj, po nocy spędzonej w policyjnej celi śledczy przedstawią mu zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Konrad Koneczny Konrad Koneczny
30 listopada 2016, 18:19

    © Kurier Ostrowiecki
  • · Redakcja
  • · Reklama
  • · Polityka prywatności