Samobójstwo? Morderstwo? Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dwóch osób

Na pytanie czy było to samobójstwo lub zabójstwo Prokurator Daniel Prokopowicz – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach, odpowiada: Prokuratura ma kilka wersji. Na chwilę obecną nie podajemy do publicznej wiadomości żadnych szczegółów. Musimy ustalić jaki charakter miało to zdarzenie.

Konrad Koneczny

Według nieoficjalnych informacji do jakich dotarł „Kurier Ostrowiecki” – prawdopodobnie sprawa śmierci dwóch osób miała miejsce na osiedlu Pułanki. 

Wybrane dla Ciebie