Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Rekrutacja 2019 /></a></div>	<br>
	
<div class=

O tym się mówi: Premier Ewa Kopacz przyjedzie do Ostrowca

Wielkie Podsumowanie Programu dla Młodych już 19 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim. Założenia programowe zostaną ogłoszone w Inkubatorze Przedsiębiorczości, a w wydarzeniu udział weźmie m.in. Premier Rządu PO-PSL Ewa Kopacz. Początek o godz. 17:00.

Od początku roku Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Komitet Obrony Demokracji oraz Młodzi Demokraci odwiedzili 19 różnych miejscowości. Spotkali się tam z młodzieżą na otwartych konsultacjach, podczas których zbierane były pomysły i inicjatywy młodych ludzi. Jak pisze zarząd regionu świętokrzyskiego Platformy Obywatelskiej chcemy, żeby program, który wspólnie przygotowaliśmy stał się uniwersalną podstawą dalszego prowadzenia polityki młodzieżowej wszystkich organizacji, które zaangażowały się w prowadzenie konsultacji.

Pomysł na taką inicjatywę urodził się w głowie młodego ostrowczanina – Patryka Stępnia. Szybko nakłonił do współpracy inne partie i organizacje, a zarząd regionu świętokrzyskiego PO oficjalnie powołał go na stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Programu dla Młodych.

Od początku tego roku spotykaliśmy się z młodzieżą, żeby wysłuchać jej potrzeb i pomysłów na inicjatywy, które chce wcielić w życie. Wysłuchać tego, czego oczekują od decydentów i włodarzy. Zebraliśmy te pomysły i w ten sposób powstał Program dla Młodych, który ma sprzyjać młodzieży i wychodzić naprzeciw jej oczekiwaniom.” – mówi Patryk Stępień.

Na wielkie podsumowanie programu zjadą się znani politycy, wśród których m.in. Premier Ewa Kopacz. Jak mówi, jest to dla niej ważne spotkanie: 19 maja ważne spotkanie, w Ostrowcu Świętokrzyskim, z młodymi ludźmi. To oni stanowią przyszłość naszej Ojczyzny. Oni będą decydować, jak nam się w naszej Ojczyźnie będzie żyło – i tym starszym i tym młodszym. Posłuchajcie, co mają Wam do powiedzenia – myślę, że same mądre rzeczy. Ja tam będę, Was zapraszam! – mówi Ewa Kopacz.

Na podsumowanie programu, tworzonego m.in. przez Nowoczesną, zaprasza sama jej Przewodnicząca – Katarzyna Lubnauer, która nagrała specjalny film z zaproszeniem: 19 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim młodzi będą rozmawiać o Programie dla Młodych, o tym jak widzą Polskę w przyszłości. Warto ich posłuchać, ponieważ to dla nich tworzymy ten kraj, dla nich chcemy mądrej zmiany. Posłuchajmy, co mają nam do powiedzenia! – mówi Katarzyna Lubnauer.

Wśród gości wydarzenia są również Eurodeputowana do Parlamentu Europejskiego Julia Pitera oraz Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Bożena Henczyca, Artur Gierada, Bogusław Sonik i Marek Sowa.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "O tym się mówi: Premier Ewa Kopacz przyjedzie do Ostrowca"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


"Wyższa