Zatrzymano 17-latka podejrzewanego o kradzieże w ostrowieckim markecie - Kurier Ostrowiecki

Zatrzymano 17-latka podejrzewanego o kradzieże w ostrowieckim markecie

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 17 – latka podejrzewanego o kradzieże z jednego z marketów na terenie miasta. Mężczyzna trzykrotnie dokonał w sklepie kradzieży alkoholu i kosmetyków wartych łącznie blisko 800 złotych. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z ostrowieckiej komendy policji, zatrzymali 17- letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzewanego o kradzieże sklepowe z jednego z marketów na terenie miasta. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna pod koniec sierpnia, przez trzy dni przychodził do jednego z marketów skąd kradł alkohol i kosmetyki. Skradzione artykuły, które 17- latek w plecaku wynosił ze sklepu, sprzedawał przypadkowo napotkanym osobom. Ustalenia policjantów potwierdził zapis ze sklepowego monitoringu. Łącznie mężczyzna ukradł alkohol i kosmetyki warte łącznie blisko 800 złotych. 17- latek jest dobrze znany ostrowieckim policjantom ze złodziejskiego procederu, którego dopuszczał się w przeszłości. Teraz usłyszy zarzuty i odpowie przed sądem. Za kradzież ustawodawca przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymano 17-latka podejrzewanego o kradzieże w ostrowieckim markecie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*