MOSiR zaprasza dzikie drużyny na kolejny turniej piłki nożnej - Kurier Ostrowiecki

MOSiR zaprasza dzikie drużyny na kolejny turniej piłki nożnej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza sympatyków piłki nożnej z terenu Ostrowca Św. i okolic do wzięcia udziału w jesiennej edycji Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora MOSiR, którego rozpoczęcie zaplanowano na 10 października 2015r. – jeżeli tylko aura na to pozwoli  Rywalizacja odbywać się będzie w kompleksie sportowym Orlik Ogrody w Ostrowcu Św.

SONY DSC

SONY DSC

 

Organizatorzy mają nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach, nie zabraknie chętnych do udziału w turnieju, a rosnący z roku na rok poziom rozgrywek będzie również magnesem dla sympatyków piłki nożnej w naszym mieście do czynnego uczestnictwa w dopingu. Turniej, wzorem lat ubiegłych, rozgrywany będzie w czasie wolnym od pracy – w weekendy. Przyjęta przez organizatora formuła dopuszcza do udziału w turnieju zespoły składające się z osób w wieku 16 lat i starszych.

Formularz zgłoszenia można składać osobiście w Dziale Organizacji Imprez i Promocji (pokój 2.39) Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO (ul. Świętokrzyska 11) oraz telefonicznie (693696936, 41 24-75-517) lub pocztą elektroniczną na adres biuro@mosir.ostrowiec.pl – do 8 października 2015r. Tego samego dnia, o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbędzie się spotkanie organizacyjne z kierownikami zgłoszonych zespołów.

Pobierz regulamin wydarzenia sportowego

SONY DSC

SONY DSC

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "MOSiR zaprasza dzikie drużyny na kolejny turniej piłki nożnej"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*