Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej odwołani przez Zarząd Powiatu Ostrowieckiego - Kurier Ostrowiecki

Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej odwołani przez Zarząd Powiatu Ostrowieckiego

We wtorek, 29 września 2015 roku, Zarząd Powiatu Ostrowieckiego podjął uchwały o rozwiązaniu stosunku pracy z dyrektorami Domów Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej i na osiedlu Słonecznym w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Decyzje Zarządu podyktowane były wynikami kontroli, przeprowadzonych w tych placówkach. Ujawniono nieprawidłowości w sposobie zarządzania i działalności jednostek.

Mając na uwadze dobro pensjonariuszy, Zarząd Starostwa Powiatu Ostrowieckiego podjął decyzję o rozwiązaniu umów z dyrektorami obydwu placówek.

Dla Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim najważniejsza jest nowa dobra jakość pracy. Na bieżąco prowadzone są weryfikacje działalności jednostek podległych.

Obecnie przygotowywane są procedury związane z ogłoszeniem konkursu na nowych dyrektorów. Do czasu ich wyłonienia, w celu zapewnienia ciągłości zarządzania jednostką, w obu Domach Pomocy Społecznej obowiązki dyrektorów zostały powierzone pracownikom tej placówki.

Źródło i zdjęcie: Starostwo Powiatu Ostrowieckiego

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej odwołani przez Zarząd Powiatu Ostrowieckiego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*