Kolejne zatrzymania w związku z dopalaczami - Kurier Ostrowiecki

Kolejne zatrzymania w związku z dopalaczami

Ostrowieccy kryminalni po raz kolejny ujawnili dopalacze. Tym razem w trakcie legitymowania dwoje klientów jednego ze sklepów oferujących niegdyś tego rodzaju używki w Ostrowcu Świętokrzyskim okazało się, że 18- latka i 38 – letni mężczyzna posiadają przy sobie po jednej saszetce takich środków. Dodatkowo policjanci w sklepie zabezpieczyli 73 opakowania z dopalaczami. Jeśli okaże się, że te substancje są zakazane, to zarówno 27 – letnia ekspedientka, jak i jej klienci usłyszą zarzuty.

Wczoraj wieczorem (czwartek 15 października 2015 roku) policjanci z Wydziału Prewencji z ostrowieckiej komendy policji w centrum miasta wylegitymowali dwoje klientów sklepu, w którym wcześniej wielokrotnie sprzedawano dopalacze. Zarówno 18- letnia mieszkanka powiatu sandomierskiego jak i 38- letni mieszkaniec gminy Bodzechów posiadali przy sobie po jednej saszetce tzw. dopalaczy. Funkcjonariusze w sklepie, w którym w te środki się zaopatrzyli ujawnili dodatkowo 73 sztuki takich samych opakowań. Wszystkie substancje zostały zabezpieczone, a ich posiadacze i sprzedawczyni ze sklepu przesłuchani.

Jeśli specjalistyczne badania potwierdzą, że są to narkotyki wszyscy troje usłyszą zarzuty ich posiadania. Śledczy będą także ustalać czy 27 – latka sprzedawała substancje psychoaktywne innym. Za to przestępstwo może jej grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Foto: Policja Świętokrzyska

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kolejne zatrzymania w związku z dopalaczami"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*