Włamał się do prywatnego domu. Ukradł 100 zł i papierosy - Kurier Ostrowiecki

Włamał się do prywatnego domu. Ukradł 100 zł i papierosy

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 51- letniego mieszkańca gminy Kunów podejrzanego o włamanie do prywatnego domu. Mężczyzna ukradł 100 złotych i papierosy. Za włamanie kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w jednej z miejscowości w gminie Kunów. Nieznany wówczas sprawca wykorzystując nieobecność właścicielki włamał się do jej domu. Z jego wnętrza zniknęły pieniądze w kwocie 100 złotych i kilkanaście sztuk papierosów. Kiedy właścicielka wróciła do mieszkania i zorientowała się, że została okradziona zgłosiła sprawę na policję.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu z ostrowieckiej komendy policji szybko ustalili, że sprawcą tego włamania jest 51 – latek, mieszkaniec tej samej miejscowości. Wczoraj został on zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do włamania do domu sąsiadów. Jak ustalono sprawca podejrzał gdzie właścicielka domu chowa klucz i jak tylko oddaliła się ze swojej posesji postanowił skorzystać z tzw. „okazji”. Zabrał klucz, po czym włamał się do jej domu.

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Włamał się do prywatnego domu. Ukradł 100 zł i papierosy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*