Sukces Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim - Kurier Ostrowiecki

Sukces Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim wystartowało 112 zawodników i zawodniczek z 15 Klubów z województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Organizatorem zawodów była Świętokrzyska Federacja Sportu i ostrowieckie kluby taekwondo.

Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego zgłosiło do udziału dziesięcioosobową reprezentację. Wysoki poziom sportowy oraz liczna konkurencja  sprawiły, że każde miejsce ostrowieckich reprezentantów cieszy podwójnie. Czworo naszych reprezentantów doszło w walkach do finału.  Zawodnicy spisali się na medal i dzięki ich rewelacyjnej postawie OSTO uplasowało się  na 4 miejscu w klasyfikacji drużynowej. Wszyscy ostrowieccy reprezentanci zasłużyli na pochwały i gratulacje. Stoczyli po kilka walk na wysokim sportowym poziomie co dało nam cztery srebrne i jeden brązowy medal. W konkurencji sprawnościowej, złożonej z próby kopnięcia na czas i kopnięcia z wyskoku zdobyliśmy 2 srebrne i jeden brązowy medal oraz punktowane 4 piąte i 1 szóste miejsca.

DSC060 (Kopiowanie) DSC098 (Kopiowanie)

 

 

 

 

 

 

Piotr Stec: srebro w walkach, brąz w konkurencji sprawnościowej

Dominik Gromala: srebrny medal w konkurencji sprawnościowej, brązowy w walkach

Jan Kwiecień: srebro w walkach, V miejsce w sprawności

Mateusz Nowak: srebro w walkach, V miejsce w sprawności

Igor Cemerys: srebrny medal w sprawności, V miejsce w walkach

Paweł Kucharski: V miejsce w walkach i sprawności

Jakub Sieroń: IV miejsce w walkach

Po raz pierwszy w zawodach  z dużym powodzeniem startowały dziewczynki:

Wiktoria Kosałka: srebro w walkach, VI miejsce w sprawności

Dagmara Chelminiak: IV w walkach, V w sprawności

Ewa Karp: V w walkach, VII w sprawności.

Organizatorzy dziękują za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu zawodów Panu Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu, pracownikom MOSiR  oraz rodzicom.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sukces Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*