Włamywacz schował się na łóżku pod stertą ubrań. Myślał, że go nie zauważą - Kurier Ostrowiecki

Włamywacz schował się na łóżku pod stertą ubrań. Myślał, że go nie zauważą

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu w gminie Bodzechów. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj  w nocy ostrowieccy policjanci otrzymali informacje, że ktoś prawdopodobnie włamuje się do jednego z domów na terenie gminy Bodzechów. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy szybko potwierdzili fakt włamania. Jak się okazało sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych, którymi dostał się do wnętrza domu. Funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń zauważyli młodego mężczyznę, który próbując ukryć się przed policjantami przykrył się na łóżku stertą ubrań. Włamywacz został zatrzymany. Był nim 23–letni mieszkaniec tej samej gminy. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawca nie był w stanie wytłumaczyć mundurowym swojego nierozważnego postepowania.

Dzisiaj po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszy zarzuty. Za usiłowanie  kradzieży z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Włamywacz schował się na łóżku pod stertą ubrań. Myślał, że go nie zauważą"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*