Postrzelił brata. Zatrzymała go Policja - Kurier Ostrowiecki

Postrzelił brata. Zatrzymała go Policja

Ostrowieccy śledczy przedstawią dzisiaj 55 – letniemu mężczyźnie zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu jego 47 – letniemu bratu. Pokrzywdzony na skutek postrzelenia z rewolweru stracił oko. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec grudnia minionego roku ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o tym, że do miejscowego szpitala został przyjęty 47 – letni mężczyzna z poważnym urazem oka, który najprawdopodobniej powstał na skutek postrzelenia z nieustalonej wówczas broni. W wyniku urazu pokrzywdzony stracił prawą gałkę oczną.

Sprawą zajęli się ostrowieccy kryminalni. W trakcie wykonywanych czynności ustalili, że ciężki uszczerbek na zdrowiu 47 – latka spowodował jego 55 – letni brat,  a do zdarzenia doszło w mieszkaniu sprawcy. Pokrzywdzony został postrzelony z rewolweru hukowo-kinetyczno-sygnalizacyjnego na gumowe kulki.

Wczoraj na zlecenie ostrowieckiej policji 55 – latek został zatrzymany w jednej z miejscowości na terenie województwa śląskiego przez tamtejszych funkcjonariuszy. Dzisiaj podczas przeszukania mieszkania, ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli rewolwer, pistolet (na naboje CO2) oraz naboje. Teraz 55 – latek usłyszy zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

109-30684 109-30683

Foto i źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Postrzelił brata. Zatrzymała go Policja"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*