Dwóch 14-latków i 13-latek przyłapani na paleniu dopalaczy. Policja dotarła do sklepu w którym dopalacze były sprzedawane - Kurier Ostrowiecki

Dwóch 14-latków i 13-latek przyłapani na paleniu dopalaczy. Policja dotarła do sklepu w którym dopalacze były sprzedawane

Ostrowieccy policjanci zatrzymali trzech nastolatków, z których jeden posiadał przy sobie tzw. dopalacze. W wyniku przeszukania sklepu, w którym 14- latek zakupił tę substancję stróże prawa zabezpieczyli dodatkowo 68 opakowań z tego rodzaju środkami.

W miniony piątek ostrowieccy  policjanci otrzymali zgłoszenie, że trzech nastolatków przy jednej z ulic w mieście pali dopalacze. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce. Trzej młodzieńcy na widok policjantów próbowali uciec. Po chwili jednak zostali zatrzymani. Byli to dwaj 14- latkowie i 13- latek, wszyscy z Ostrowca Świętokrzyskiego.  Jeden z 14 – latków posiadał przy sobie foliową torebkę z suszem roślinnym tzw. dopalaczem w ilości 1,5 grama. W trakcie czynności ustalono, że nastolatkowie substancję tę zakupili w jednym ze sklepów w mieście, w którym stróże prawa już niejednokrotnie zabezpieczali dopalacze. Tym razem również złożyli wizytę w tym sklepie. W trakcie przeszukania zabezpieczyli łącznie 68 saszetek z dopalaczami o różnych nazwach. Zabezpieczone środki zostaną poddane specjalistycznym badaniom, a nieletnimi amatorami dopalaczy zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci w dalszym ciągu apelują o niezażywanie żadnych środków psychoaktywnych, gdyż skutki przyjęcia takich specyfików mogą okazać się tragiczne.

Źródło: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dwóch 14-latków i 13-latek przyłapani na paleniu dopalaczy. Policja dotarła do sklepu w którym dopalacze były sprzedawane"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*