Policja nadal poszukuje zaginionego 59-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego - Kurier Ostrowiecki

Policja nadal poszukuje zaginionego 59-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego

Policja poszukuje zaginionego 59 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Kazimierza Zwolińskiego . Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 31 lipca 2016 roku około godz. 18.00 przy brzegu rzeki Kamiennej w miejscowości Okół w gminie Bałtów, gdzie udał się na ryby. Wymieniony do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodzina. W miejscu, gdzie łowił ryby zostały znalezione należące do niego wędki, wiaderka i płaszcz przeciwdeszczowy. Z uwagi na okoliczności i miejsce jego zaginięcia nie wykluczamy, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy jasne, krótkie, kręcone, twarz pociągła, uszy przylegające.
Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Kazimierza Zwolińskiego  proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671358 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Źródło i foto: KPP Ostrowiec

2 Kommentarer på "Policja nadal poszukuje zaginionego 59-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego"

  1. odnaleziono go już

  2. odnaleziono już go

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*