Podziękowania za wieloletnią pracę dla Naczelnik Wydziału Komunikacji - Kurier Ostrowiecki

Podziękowania za wieloletnią pracę dla Naczelnik Wydziału Komunikacji

Serdeczne podziękowania za sumienną i rzetelną pracę na ręce Pani Krystyny Niedzieli, Naczelnik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim przekazali włodarze powiatu ostrowieckiego.

Piastując stanowisko Naczelnika Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim od 1999 roku, Pani Krystyna Niedziela pracowała na rzecz mieszkańców naszego powiatu. W tym roku przeszła na zasłużoną emeryturę.

Podziękowania za wkład pracy

Zaangażowanie Pani Naczelnik docenił Zarząd Powiatu, wręczając na jej ręce podziękowania, kwiaty i upominek.

Serdecznie dziękujemy za sumienną oraz rzetelną pracę, zaangażowanie i zdyscyplinowanie, a także wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, będących wynikiem Pani ogromnej wiedzy i doświadczenia. Mamy nadzieję, że czas poświęcony na pracę zawodową był dla Pani źródłem radości i satysfakcji – powiedział starosta ostrowiecki Zbigniew Duda.

Do życzeń przyłączyli się także wicestarosta Eligiusz Mich, członek Zarządu Jarosław Piotr Kopański, sekretarz Powiatu Grzegorz Połeć, skarbnik Magdalena Zieleń, pracownicy starostwa.

Pani Krystynie Niedzieli życzymy wszelkiej pomyślności i powodzenia w życiu osobistym.

Źródło: “Puls. Dwutygodnik Powiatu Ostrowieckiego”.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Podziękowania za wieloletnią pracę dla Naczelnik Wydziału Komunikacji"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*