Poważna kolizja na ulicy Różanej w Ostrowcu Świętokrzyskim - Kurier Ostrowiecki


Poważna kolizja na ulicy Różanej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dzisiaj (dnia 19 listopada 2016 roku) w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych w Ostrowcu Świętokrzyskim na ulicy Różanej.

rana

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych FORD Mondeo z Citroen Xsara.  W obu pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Na miejsce zdarzenia przybyli również Policja i Pogotowie Ratunkowe, które zabrało do szpitala kierowcę pojazdu Ford uskarżającego się na ból w okolicy kręgosłupa. W wyniku zderzenia pojazdów doszło do uszkodzenia karoserii trzeciego pojazdu zaparkowanego na ulicy. Wszystkie trzy pojazdy znajdowały się na ulicy, a na jezdni znajdowały się pozostałości rozbitych pojazdów które stwarzały zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych samochodach i usunięciu pozostałości rozbitych pojazdów z jezdni. W działaniach brało udział 10 strażaków.

Foto: PSP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Poważna kolizja na ulicy Różanej w Ostrowcu Świętokrzyskim"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*