Ostrowieccy kryminalny zabezpieczyli dopalacze. Substancje były zapakowane w opakowania m.in z napisem "imitacja sztucznego śniegu" - Kurier Ostrowiecki


Ostrowieccy kryminalny zabezpieczyli dopalacze. Substancje były zapakowane w opakowania m.in z napisem „imitacja sztucznego śniegu”

Ostrowieccy kryminalni wraz z przedstawicielami ostrowieckiego Sanepidu po raz kolejny ujawnili i zabezpieczyli w sklepie 368 opakowań z dopalaczami. Jeśli okaże się, że te substancje są zakazane 20 – letni sprzedawca usłyszy zarzuty.

W piątek kryminalni z ostrowieckiej komendy policji wraz z pracownikami Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Ostrowcu Św. przeprowadzili czynności w jednym z punktów handlowych, w którym wcześniej ujawniono dopalacze. Funkcjonariusze zabezpieczyli 68 sztuk opakowań o nazwie „Imitacja sztucznego śniegu” i „Imitacja sztucznego mchu płonnika pospolitego”. W czasie przeszukania do sklepu doręczono przesyłkę kurierską, której zawartość również została sprawdzona. Okazało się, że paczka zawierała kolejnych 300 sztuk opakowań z tzw. dopalaczami. Wszystkie substancje zostały zabezpieczone, a 20 – letni sprzedawca przesłuchany .

Jeśli specjalistyczne badania potwierdzą, że są to środki zakazane, młody mężczyzna usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy kryminalny zabezpieczyli dopalacze. Substancje były zapakowane w opakowania m.in z napisem „imitacja sztucznego śniegu”"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*