Zniszczył przystankową wiatę, został zatrzymany przez Policję - Kurier Ostrowiecki


Zniszczył przystankową wiatę, został zatrzymany przez Policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali 18 –latka podejrzanego o zniszczenie mienia. Mężczyzna rozbił kamieniami dwie szyby przystankowej wiaty powodując straty w wysokości 800 złotych na szkodę Urzędu Miasta i Gminy w Kunowie. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek (20 marca 2017 roku) ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu przystankowej wiaty w Kunowie.  Nieznany wówczas sprawca rzucając kamieniami  rozbił dwie hartowane szyby. Pracownicy Urzędu  Miasta i Gminy w Kunowie wartość strat wycenili na kwotę 800 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie. Ich skrupulatna praca doprowadziła do ustalenia, że sprawcą tego czynu jest 18 –letni mieszkaniec Kunowa. Mężczyzna został zatrzymany.  Usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Foto: KPP Ostrowiec

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zniszczył przystankową wiatę, został zatrzymany przez Policję"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*