Ośrodek szkolenia Primo i Optima

Emilia „Chyża” Buczyńska z Kunowa w programie TVN

Emilia „Chyża” Buczyńska z Kunowa przeszła metamorfozę w programie TVN Style „Czas na zmianę”. Program został wyemitowany w TVN Style 24 października 2021 r. i nadal jest dostępny w serwisie video na życzenie Player.pl (link podamy na dole artykułu). Poniżej zaprezentujemy też sesję zdjęciową w której udział wzięła bohaterka programu – Emila. Więcej poniżej!

Mamy dla Państwa kilka ciekawostek. Jednym z reżyserów programu była kobieta z Ostrowca Św. – Anna Ziemba. Ponadto na planie filmowym pracowała mejkapistka ze Starachowic.

Udział w programie dał mi bardzo dużo. Uwierzyłam w siebie i w to jak wyglądam. Odmieniło to w jaki sposób siebie postrzegam. W ramach metamorfozy musiałam ściąć włosy, skrócić o około 20 cm. W programie pokazali mi jak powinnam się ubierać, malować, jak powinno to wyglądać profesjonalnie. Mogłam pokazać się w innych niż dotychczas stylizacjach. Program nagrywaliśmy kilka dni. Praca na planie trwała nawet po 10 godzin dziennie. Do tej pory broniłam się rękami i nogami przed fryzjerem, ale w programie przekonali mnie do tej zmiany, do metamorfozy mojej fryzury – mówi w rozmowie z naszym portalem Emilia „Chyża” Buczyńska.

Prowadzącą program jest Karolina Limbach z magazynu ELLE. Przy programie, w którym udział wzięła Emilia pracowali także fotograf Maciej Skwara oraz fryzjer Marcin Lutz. Za lekcję makijażu odpowiedzialna była Anna Galińska.

To naprawę super przeżycie, gdy jesteś na planie i kilka osób z ekipy pracuje przy Tobie, przy tym jak wyglądasz i jak wypadniesz. 7 osób pracowało nad tym jak ostatecznie zostałam zaprezentowana, nad moją metamorfozą – dodaje Emilia „Chyża” Buczyńska.

Pod tym linkiem dostępny jest odcinek programu Czas na zmianę z udziałem Emilii.

Dostęp do serwisu Player.pl jest płatny i kosztuje 8 zł na 30 dni (z reklamami) lub 39 zł na cały rok (z reklamami).

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Emilia „Chyża” Buczyńska z Kunowa w programie TVN"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*