Poszukiwany z narkotykami. Wpadł, bo nie miał maseczki - Kurier Ostrowiecki

Poszukiwany z narkotykami. Wpadł, bo nie miał maseczki

Foto ilustracyjne

Dwa najbliższe lata spędzi w więziennej celi 32-letni skarżyszczanin. Był poszukiwany za wcześniejsze występki, a dodatkowo posiadał przy sobie porcję amfetaminy. Mężczyzna wpadł, bo nie stosował się do obowiązku noszenia maseczki. Więcej poniżej!

W nocy z wtorku na środę policjanci „patrolówki” zauważyli w jednym ze skarżyskich sklepów trzech mężczyzn, którzy zlekceważyli obowiązek noszenia maseczek. Podczas legitymowania jeden z nich nerwowo zachowywał się, a po chwili wyrzucił zawiniątko z folii aluminiowej. Szybko okazało się, że w środku znajduje się biały proszek, a 32-latek figuruje jako osoba poszukiwana przez prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu. Dodatkowo mężczyzna musi odbyć karę dwóch lat pozbawienia wolności. Skarżyszczanin został przewieziony do komendy. W organizmie miał prawie półtora promila alkoholu.

Zabezpieczona substancja wstępnie zakwalifikowana została jako amfetamina o wadze około grama. Jeśli laboratoryjne badanie to potwierdzą, zatrzymanemu grożą dodatkowe kłopoty.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Poszukiwany z narkotykami. Wpadł, bo nie miał maseczki"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*