Najwyższa i najniższa emerytura w Ostrowcu Św., Opatowie, Ożarowie i... - Kurier Ostrowiecki

Najwyższa i najniższa emerytura w Ostrowcu Św., Opatowie, Ożarowie i…

Foto ilustracyjne

Dwa dni temu informowaliśmy Państwa ile wynosi najwyższa i najniższa emerytura w województwie świętokrzyskim – do artykułu można wrócić tutaj klikając w ten link. Dzisiaj prezentujemy bardziej dokładne dane. Więcej poniżej!

Najwyższa emerytura w Ostrowcu Świętokrzyskim wynosi: 11 387 zł brutto.

Natomiast w Opatowie jest to kwota: 9 696 zł brutto. W Ożarowie najwyższa emerytura jest nieco wyższa niż w Opatowie i wynosi 10 528 zł brutto. Teraz na tapetę bierzemy Starachowice – tam kwota ta wynosi 12 339 zł brutto. W Sandomierzu najwyższa emerytura wynosi 15 865 zł brutto. W Kielcach najwyższa emerytura to 22 305 zł brutto.

Najniższe emerytury z każdym w wyżej wymienionych miast mieszczą się w granicach od 0,91 zł brutto do kilku złotych brutto.

Ponownie polecamy artykuł: Wiemy ile wynosi najwyższa i najniższa emerytura w województwie świętokrzyskim! Tam ciekawostki na temat tego – kto pobiera najwyższą i najniższą emeryturę w województwie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Najwyższa i najniższa emerytura w Ostrowcu Św., Opatowie, Ożarowie i…"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*