Policyjny pościg za włamywaczami. Odpowiedzą za włamanie i uszkodzenie mienia - Kurier Ostrowiecki

Policyjny pościg za włamywaczami. Odpowiedzą za włamanie i uszkodzenie mienia

Foto: KPP Ostrowiec Św.

Ostrowieccy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu dwóch sprawców włamania do opuszczonej hali. Łupem 23 i 25-latka padły m.in elektronarzędzia oraz metalowe elementy od różnego rodzaju maszyn i sprzętu AGD. Ponadto mężczyźni swoim działaniem dokonali uszkodzenia piły taśmowej i pieca akumulacyjnego. Pokrzywdzony łączną wartość strat oszacował na kwotę blisko 18 500 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W miniony wtorek około godziny 13.00 ostrowieccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do opuszczonej hali na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, łupem włamywaczy padły m.in elektronarzędzia oraz metalowe elementy od różnego rodzaju maszyn i sprzętu AGD. Ponadto sprawcy swoim działaniem uszkodzili piłę taśmową oraz piec akumulacyjny. Po chwili, w bezpośrednim pościgu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy miasta w wieku 23 i 25 lat. Mężczyźni trafili do policyjnej celi. Pokrzywdzony łączną wartość strat wycenił na kwotę ponad 18 500 złotych. Dzisiaj obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Teraz za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Policyjny pościg za włamywaczami. Odpowiedzą za włamanie i uszkodzenie mienia"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*