Skuteczne śledztwo ostrowieckich kryminalnych. 38-latek trafi do zakładu karnego - Kurier Ostrowiecki

Skuteczne śledztwo ostrowieckich kryminalnych. 38-latek trafi do zakładu karnego

Foto: KPP Ostrowiec

Przedczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 38-latka. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna za kradzież z włamaniem spędzi w więziennej celi półtora roku. Wczoraj 38-latek trafił do zakładu karnego, gdzie „odpokutuje” zasądzoną karę.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 38-latka. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad miesiąca. Do jego zatrzymania doszło wczoraj na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. 38-latek w więziennej celi ma do odbycia karę 1 rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Wczoraj ostrowczanin trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie zasłużoną karę.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Skuteczne śledztwo ostrowieckich kryminalnych. 38-latek trafi do zakładu karnego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*