Groźne dachowanie auta. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Mamy wideo z dźwiękiem - Kurier OstrowieckiGroźne dachowanie auta. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Mamy wideo z dźwiękiem

Foto: KPP Starachowice

20 lutego na jednej z ulic Starachowic doszło do niebezpiecznej sytuacji, która została uwieczniona na nagraniu monitoringu. Na filmie widać zbliżający się ciemny samochód, gdzie kierujący traci nad nim panowanie, następnie wpada w poślizg i uderza w ogrodzenie zatrzymując się na posesji. Więcej poniżej!

Na publikowanym nagraniu widać ciemne audi zbliżające się do posesji. Jak się okazało, 58-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem, najpierw wjechał na chodnik po swojej prawej stronie, auto w pewnym momencie przejechało na drugą stronę drogi i uderzyło w ogrodzenie. Swoją podróż audi zakończyło na dachu zatrzymując się na terenie prywatnej posesji.  W groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zauważyć należy, że na posesji gdzie zatrzymał się dachujący samochód na szczęście nie było nikogo.

Przypominamy, że każdy kierujący oprócz przestrzegania przepisów i zasad ruchu drogowego powinien dostosować technikę jazdy do aktualnie panujących warunków na drodze. Właściciel nagrania poinformował, że w ostatnim czasie była to już czwarta taka sytuacja.

Wideo: KPP Starachowice

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Groźne dachowanie auta. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Mamy wideo z dźwiękiem"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*